logo

Termíny focení

Plánovaná pohádková focení

Vyberte si vaši srdcovou záležitost

Každý z nás má své sny, své tajné touhy. Některá z vás se vidí jako romantická princezna, čekající na svého prince na bílém koni, některá jako bojovnice s lukem a šípy, která skolí každého nepřítele. Zahrajte si s námi hru a vstupte do vaší vlastní fantazie. Jsme tu od toho, abychom vám splnili vaše tajné sny.
Ceny jednotlivých focení najdete vždy v podrobnostech ke každému jednotlivému focení! Pokud chcete vyfotit s vaším vlastním zvířátkem (psem, kočkou, králíkem apod.), neváhejte se na nás také obrátit.

Focení s koňmi

7. 10. 2018

Podzimní focení je tu pro vás všechny, které chcete získat jedinečný zážitek, který bude umocněn pohádkovými fotografiemi s profesionálními filmovými koňmi. Ti se k vám dokážou sklánět, zdravit vás hrabáním kopyta, nebo se na povel vzpínají. Zažijte nezapomenutelné focení s koňmi z hollywoodských filmů a seriálů ve stylu bojovnice nebo princezna. Fotí se v Praze, v Chuchelském údolí pod Barrandovem.

Focení s vlky

14. 10. 2018

Nemusíte si zahrát zrovna na klasickou Červenou Karkulku, i když i tu z vás umíme vytvořit. Jsme pro vás schopni zařídit vlky hned tři! Může z vás být bojovnice, smyslná vůdkyně smečky, nebo prostá venkovská děvečka, která se v lese setká s krvelačnou smečkou. Fantazii se meze nekladou a i my rádi hrajeme podle vašeho vlastního scénáře. Stačí nás jen požádat! Focení je naplánováno v Praze.

Focení s liškou

21. 10. 2018

Liška je krásný a mimořádně fotogenický tvor, který ve spojení s něžnou a romantickou princeznou tvoří úžasné vizuální drama. Připravujeme pro vás focení s úžasnou ochočenou liškou, kterou si budete moct pochovat, jako by to byl váš věrný pejsek. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek blízkého setkání se divokým zvířetem, o kterém bylo napsáno mnoho pohádek, ale kterého si hned tak někdo nepohladí.

Focení s dravci

Připravujeme

Lákají vás fotografie s dravými ptáky? Chcete si zahrát na divoženku, která má na pomoc vlastního orla, výra, sokola...? Focení s dravými ptáky je tu pro vás, které jsou očarovány krásou těchto predátorů. Spojení krásy ženy a nebezpečnosti dravců je úžasnou esencí smyslnosti ve fotografii. Využijte možnosti zapůjčení krásných kožichů z dílny předního českého tvůrce kožené a kožešinové módy Petra Lakrona!

Kvalita

Fotíme tou nejepší dostupnou fotografickou technikou. Používáme fotoaparát Canon EOS 5DS R, který vyniká obrovským rozlišením snímků 50,6 Mpix a nejlepší objektivy, které vám přinesou nevídané možnosti v tisku fotografie v největších velikostech.

Zkušenosti

Náš tým má mnohaleté zkušenosti v oblasti komerční fotografie. Fotili jsme mnoho reklamních kampaní pro největší mezinárodní společnosti a naše fotografie se objevily v mnoha prestižních magazínech v naší republice i zahraničí.

Služby na kliíč

Na našich foceních se nemusíte o nic starat. Seženeme pro vás veškeré kostýmy a doplňky, zajistíme vám profesionální nalíčení a účes. Předem se na všem domluvíme a dostanete přesné instrukce, aby výsledek focení byl naprosto perfektní.

Podpora

Jsme tu pro vás. Toto je naše krédo a tím se řídíme po celou dobu naší vzájemné spolupráce. Neváhejte se tedy na nás obrátit s jakoukoli maličkostí, jakýmkoli dotazem. Budeme rádi, když budete mít přesnou představu a u focení budete ve stoprocentní pohodě.