logo

Objednávání focení

Vážení přátelé a příznivci našeho focení se zvířátky,

bude to malinko delší, ale prosíme, zkuste to dočíst.. 🙂

Stává se nám poměrně pravidelně, že určité procento z vás si objedná focení a po týdenním čekání na podepsanou smlouvu, po urgenci nám klient sdělí, že se mu termín nehodí a tudíž podepisovat smlouvu nebude a zálohu nepošle. A tím je pro něj věc hotová… Pro nás bohužel ne.

Kromě toho, že dochází ke zbytečnému zatěžování naší administrativy (veškeré smlouvy připravujeme a rozesíláme ručně), v případě zaplněného termínu odmítáme lidi, kteří se hlásí po vás. Pokud nám po týdnu objednávku zrušíte bez zaplacené zálohy, vzniká nám ztráta, jelikož většina z lidí, které jsme kvůli vám odřekli, již nemají v daný termín čas.

Například teď. Již cca týden jsme měli zaplněné focení s tygříky a další tři objednávy museli odmítnout. Běžela nám do včerejška placená reklama na Facebooku a instagramu, která nám fungovala, ale klienty jsme odmítli pro naplněnou kapacitu. Včera večer nám po urgenci o smlouvu odřekl jeden klient a dnes druhý. Volali jsme tedy těmto 3 odřeknutým zájemcům, ale nikdo již nemá čas přijet a všem je to líto. My tedy máme stav 2 focení pod limit a musíme tedy znovu zaplatit reklamu, abychom tuto díru zaplnili. A to pouze kvůli nezodpovědným lidem.

Na základě těchto zkušeností jsme nuceni zavést pravidilo „kdo dřív přijde ten dřív mele“ a dokud nebudeme od vás mít podespanou smlouvu a zaplacenou zálohu, nemůžete počítat s tím, že vám držíme místo na focení. Objednávky, které nebudou dotažené do 3 pracovních dnů od objednání automaticky stornujeme a dáme šanci dalším zájemcům.

Netěší nás tento postup, ale bohužel nemáme jinou šanci, jak udržet naše focení naplněná tak jak potřebujeme a ceny tím pádem na stabilní úrovni. Mnohokrát nás klient držel v napětí a sliboval že zaplatí zítra, pak po víkendu, pak znovu zítra a nakonec nám focení odřekl. Takové jednání nás bohužel poškozuje a přidělává hromadu práce.

Prosím objednávejte se ZÁVAZNĚ, když víte, že v uvedený termín máte volno, že máte čas nám ideálně obratem, nebo druhý den, poslat alespoň vyplněnou smlouvu a zálohu do tří dnů od jejího podpisu. Chápeme, že například čekáte na výplatu a nechcete si nechat focení ujít, ale stát se může cokoli a vězte, že objednávka je prostě závazná a měla by být učiněna s rozmyslem.

Moc děkujeme za pochopení a ještě jednou prosíme o zdpovědný přístup.  🙂

Aktuální počet volných míst:

  • Multifocení (liška, vlci, dravci, jezevec): 4  místa
  • Tygříci: 2 místa
  • Koně: 4 místa

Krásný den a budeme se těšit na jednom ze tří termínů focení. 

Filip Matušinský
za celý tým Pohádkového focení se zvířaty

Komentáře

komentářů