logo

Blog small list

09 Lis 2022

Nejkrásnější focení v roce je tu

Podzim je obdobím, kdy naše fotky dostávají jedinečný romantický nádech díky úžasné hře barev, kterou si pro nás příroda nachystala. Ve spojení s kožíšky našich zvířecích celebritek a našimi kostýmy tak fotky vypráví krásné příběhy. Nenechte si ujít toto focení, které se bude konat již v neděli 20. listopadu v zámeckém parku v Měšicích u Prahy. Místa ubývají, nepropásněte svou šanci! Budeme se na vás těšit. Objednávat se můžete kliknutím zde.

11 Říj 2022

Další focení s liškou / vlky je tu 20. listopadu.

Je tu další liščí / vlčí focení z naší dílny a to již v neděli 20. listopadu v překrásném exteriéru zámecké zahrady v Měšicích u Prahy, obrostlé břečťanem, tentorkát v krásných podzimních barvách. Můžete se těšit na lišáčka a párek vlkoušů. Se všemi se můžete kromě focení také pomazlit nebo natočit selfíčko Pravidelně pro vás dokupujeme nové a nové doplňky a kostýmy. Focení bude ve stylu princezna, bojovnice, indiánka, či prostě v dobových kostýmech. Objednávejte zde.

30 Srp 2022

Focení s vlky a lišáčkem je tu v říjnu

Je tu další liščí / vlčí focení z naší dílny a to již v sobotu 8. října v překrásném exteriéru zámecké zahrady v Měšicích u Prahy, obrostlé břečťanem. Můžete se těšit na lišáčka a párek vlkoušů. Se všemi se můžete kromě focení také pomazlit nebo natočit selfíčko 🙂 Pravidelně pro vás dokupujeme nové a nové doplňky a kostýmy. Focení bude ve stylu princezna Objednávejte zde.

28 Srp 2022

Pohádkové focení s koňmi proběhne 24. září u Pardubic

Připravili jsme si pro vás další z řady focení s koníky, tentokrát v krásné vísce Dolní Jelení poblíž Pardubic. Termín focení je sobota 24. září. Pro všechny z vás, kteří to máto do Prahy daleko, nyní máte možnost přihlásit se na focení zase v jiném regionu. Budeme se těšit na vaše objednávky. V případě, že již máte voucher zakoupený, registrujte se na focení také a uveďte nám to prosím v objednávce. Volných máme jen 10 míst, proto pospěšte, ať na […]

11 Čvc 2022

Focení s lišáčkem a vlky koncem července

Vážení přátelé, další z našich focení s liškou a vlky je naplánováno na neděli 24. července v krásném prostředí zámeckého parku v Měšicích u Prahy. Neváhejte si rezervovat svůj termín. Budeme se na vás těšit. 🙂 Objednávat můžete [ZDE]

17 Čvn 2022

Máme pro vás další liščí / vlčí focení

Další termín našeho nejoblíbenějšího focení s vlky a liškami je tu již v neděli 3. července v obci Měšice u Prahy. Ideální dárek za krásné vysvědčení. Nemyslíte? 🙂 Objednávejte zde.

29 Dub 2022

Pozor, pozor! Liščátko na našem focení!

Milí přátelé, máme pro vás naprostou bombu. Na focení dne 14. května jsme si pro vás domluvili i tohoto úžasného liščího neposedu, který se na vás bude těšit kromě jeho starší liščí kamarádky a vlkoušů. Pokud tedy nechcete propásnout tuto jedinou příležitost, než prcek odroste a bude z něj „obyčejný“ lišák, máte šanci si s ním před objektivem zablbnout 🙂 Focení objednávejte zde.

22 Dub 2022

Květnové termíny focení jsou tu. Koně, vlci, liška, sovičky i jezevec!

Již v květnu na vás čekají tři focení se všemi zvířátky z naší nabídky. Stačí si jen vybrat vhodný termín zde! Termíny focení

05 Bře 2022

Focení s liškou a vlky

Při focení v překrásném exteriéru zámecké zahrady obrostlé břečťanem se můžete těšit na lištičku a párek vlkoušů, se kterými se můžete kromě focení také pomazlit nebo natočit selfíčko 🙂 Na toto focení máme pro vás nové, ručně vyráběné doplňky ke kostýmům – amulety, a korunky, takže se naše rodina bojovnic a elfic pěkně rozrostla. Navíc jsme náš karavan upgradovali, takže máme nově i připojení k elektřině. Tudíž se budou dát tvořit i složitější účesy, kde je potřeba žehlička nebo kulma […]

14 Úno 2022

Pohádkové focení s liškou a vlky na sněhu

Nezapomenutelné focení v překrásné zimní přírodě v okolí Liberce. Toto focení je tu jen jednou za rok, takže pokud Vám uteče, bude šance zase až příští rok. Nemusíte se bát dlouhého mrznutí ve sněhu, jelikož náš vytopený velký karavan postavíme hned kousek od místa, kde budeme fotit a focení zvládáme opravdu rychle. Vše je za pár minut hotové a zbytek času už se můžete v péřové bundě se zvířátky mazlit. Objednávejte zde, dokud je místo!