logo

Filip Matušinský

Reklamní a umělecký fotograf

Mou tvorbu můžete vídat nejen v reklamě kolem sebe, ale i v titulech předních českých časopisů a novin. Specializuji se na reklamní fashion fotografii, glamour fotografii a public relations. Jsem ambasadorem značek Sigma a Godox.

V letech 2006 – 2011 jsem jako Art director deníku Blesk fotografoval známé osobnosti pro titul Blesk Magazín, od roku 2012 jako stálý fotograf titulů TOP CLASS, TOP CARS a Fashion Club.

Mám ze sebou desítky úspěšných reklamních kampaní, a několik kalendářů celebrit. V poslední době jsem také vytvořil několik charitativních kalendářů.

Ve své volné tvorbě se zaměřuji především na žánr glamour fotografie, ve kterém jsem jedním z nejvyhledávanějších fotografů v České republice. Na toto téma přednáším na mnoha workshopech a festivalech. Pokud se ode mě chcete něco přiučit, doporučuji navštívit něktrý z mých fotografckých kurzů.

Mezi osobnosti, které jsem fotografoval patří například Iva Kubelková, Andrea Verešová, Ivana Gottová, Dana Morávková, Jan Čenský, Ivan Vyskočil, Lukáš Langmajer, Tereza Fajksová, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Emma Smetana, Inna Puhajková, Eva Decastelo, Hana Mašlíková, Romana Pavelková, Gabriela Dvořáková a mnoho dalších českých modelek, Miss, zpěvaček, hereček a moderátorek.

Fotil jsem reklamy například pro Heineken, Philips, Jaguar Praha, O2, Aquapalace Praha, Ondrášovku a mnoho dalších.

Vzhledem k tomu, že souběžně s focením stále provozuji malou reklamní agenturu s grafickým studiem, jsem schopen firmám poskytnout kompletní servis na míru od nápadu až po realizaci reklamy na míru.

Filip Matušinský
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky