logo

O fotografovi

Filip Matušinský

Reklamní a umělecký fotograf

Je jedním z nejvyhledávanějších předních českých reklamních fotografů. 

S jeho tvorbou se setkáváte na různých outdoorových reklamních plochách (billboardy, apod.), v internetové reklamě, ale i v titulech předních českých časopisů a novin.
Specializuje se na reklamní fotografiifashion fotografiiglamour fotografii
a PR glamour fotografii.

Mezi jeho klienty patří jak velké a známé značky (Heineken, O2, Ondrášovka, Jaguar Praha, Aquapalace Praha), tak i menší a začínající firmy, které je díky svým rozsáhlým mediálním a marketingovým zkušenostem schopen na českém trhu pomoci prosadit.

V letech 2006 – 2011 fotografoval VIP osobnosti pro titul BLESK MAGAZÍNod roku 2012 do roku 2016 fotil  VIP osobnosti pro nejluxusnější český lifestyle magazín TOP CLASS.

V roce 2015 se stal  fotografem magazínů PLAYBOYFASHION CLUB a AUTOSPORT & TUNING.

V roce 2017 zvítězil ve fotografické soutěži Fotím Českou Miss, kde bylo nominováno více než 50 předních českých fotografů,  a tím se stal oficiálním fotografem České Miss.

Na svém kontě má mimo jiné i desítky úspěšných reklamních kampaní,  několik kalendářů celebrit a charitativních kalendářů. V poslední době se stále více věnuje také Public relations a bere si pod svá křídla mladé a nadějné talenty že světa showbusinessu, kterým díky vlastním konexím v médiích pomáhá v karierním růstu jak u nás, tak i ve světě.

Velice často se objevuje na televizních obrazovkách, při reportážích z focení a je pravidelně oslovován štáby různých televizí v anketách a rozhovorech jako uznávaný odborník na fotografování VIP osobností.

Ve své volné tvorbě se zaměřuje především na žánr Glamour fotografie, ve kterém je jedním z nejvyhledávanějších fotografů v České republice. Na toto  téma přednáší každoročně na mnoha přenáškách, workshopech a festivalech (Open air foto festival 2013, 2015, Fotoexpo 2013, 2014, 2015, FotoŠkoda fest apod.). Bývá též porotcem mnoha soutěží krásy a fotografických soutěží.

Filip Matušinský
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky
Focení s vlky