logo

Používaná technika

Co naplat. I když vytvoříte sebelepší fotografii, ale její velikost nebo technická kvalita nestačí například pro tisk na velkoplošnou reklamu, je vám úplné k ničemu. Jsme si dobře vědomi toho, že v dnešní době technická kvalita fotografie jrake jednu ze stěžejních rolí a proto používáme jen tu nejlepší techniku. Na výběr máte kromě klasické 35 mm  digitální zdrcadlovky Canon také lahůdku v podobě středofotmátové digiální zrcadlovky Hasselblad, jejíž barevné podání a dynamický rozsah nemá na trhu obdoby.

 


Hasselblad H4D

Objektivy:
HC 50 – 110 mm/3.5-4.5
HC 80 mm f/2.8
HC 210 mm f/4


Canon EOS 5DSR

Objektivy:
EF 24 – 105 mm f/4L
EF 85 mm f/1.2L
EF 70 – 200 mm f/2.8L

 

Při horších světelných podmínkách k nasvícení scény používáme profesionální zábleskovou techniku značky Photon Europe. Konkrétně 4x bateriové zábleskové světlo STROBO HSS-V 600WS s bohatým příslušenstvím, které nám dovoluje nasvítit jakkoli složitou scénu v exterieru.

Mezi další techniku, kterou vlastníme patří příslušenství značek Manfrotto, B&W, Hoya, Ray Masters, Cokin, Velbon, Interfit, Tamrac, Lowepro, CamFi, Apple...

K úpravám fotek používáme profesionální software Adobe Lightroom CC, Adobe Photoshop CC 2019 a Hasselblad Phocus 3.3.1.

Promo videa natáčíme zrcadlovkou Panasonic GH4 na gyroskopu DJI Ronin a kamerovým dronem DJI Mavic Pro. Ke střihu používáme Final Cut Pro pro Apple.