logo

Plánovaná pohádková focení

Vyberte si vaši srdcovou záležitost

Každý z nás má své sny, své tajné touhy. Některá z vás se vidí jako romantická princezna, čekající na svého prince na bílém koni, některá jako bojovnice s lukem a šípy, která skolí každého nepřítele. Zahrajte si s námi hru a vstupte do vaší vlastní fantazie. Jsme tu od toho, abychom vám splnili vaše tajné sny.
Ceny jednotlivých focení najdete vždy v podrobnostech ke každému jednotlivému focení! Pokud chcete vyfotit s vaším vlastním zvířátkem (psem, kočkou, králíkem apod.), neváhejte se na nás také obrátit.

Lišky a vlci

14. ledna 2024

Při focení v překrásné zámecké zahradě v Měšicích u Prahy, obrostlé břečťanem, se můžete těšit nejen na zrzavého ale i na bílého polárního lišáčka s černým čumáčkem. Také se kromě našeho páru československých vlčáků můžete těšit na pravého kanadského černého vlka. Tématikou bude buď středověká bojovnice nebo romantické princeznovské focení.

Liščátko

Připravujeme

Připravujeme pro vás další unikátní focení, kde na vás bude čekat krásné malé liščátko, ale pozor! Jedná se o vzácnou polární lišku. Tenhle prťavý bílý lišáček s černou maskou bude velký hit! Focení bude probíhat v krásné zámecké zahradě, s vysokými stromy obrostlými břečťanem, v obci Měšice, kousek od Prahy. Nenechte si ujít toto exkluzivní příležitost, a předobjednávejte si focení!

Koně

připravujeme

Máme pro vás další, dlouho očekávané focení s filmovými koňmi. Focení se bude konat již brzy v obci Postupice u Berouna. Budete si moci vybrat ze tří balíčků pro dospělé a zvýhodněných dvou dětských balíčků.

Kvalita

Fotíme tou nejepší dostupnou fotografickou technikou. Používáme fotoaparát Canon EOS 5DS R, který vyniká obrovským rozlišením snímků 50,6 Mpix a nejlepší objektivy, které vám přinesou nevídané možnosti v tisku fotografie v největších velikostech.

Zkušenosti

Náš tým má mnohaleté zkušenosti v oblasti komerční fotografie. Fotili jsme mnoho reklamních kampaní pro největší mezinárodní společnosti a naše fotografie se objevily v mnoha prestižních magazínech v naší republice i zahraničí.

Služby na kliíč

Na našich foceních se nemusíte o nic starat. Seženeme pro vás veškeré kostýmy a doplňky, zajistíme vám profesionální nalíčení a účes. Předem se na všem domluvíme a dostanete přesné instrukce, aby výsledek focení byl naprosto perfektní.

Podpora

Jsme tu pro vás. Toto je naše krédo a tím se řídíme po celou dobu naší vzájemné spolupráce. Neváhejte se tedy na nás obrátit s jakoukoli maličkostí, jakýmkoli dotazem. Budeme rádi, když budete mít přesnou představu a u focení budete ve stoprocentní pohodě.