logo

Termíny focení

Plánovaná pohádková focení

Vyberte si vaši srdcovou záležitost

Každý z nás má své sny, své tajné touhy. Některá z vás se vidí jako romantická princezna, čekající na svého prince na bílém koni, některá jako bojovnice s lukem a šípy, která skolí každého nepřítele. Zahrajte si s námi hru a vstupte do vaší vlastní fantazie. Jsme tu od toho, abychom vám splnili vaše tajné sny.
Ceny jednotlivých focení najdete vždy v podrobnostech ke každému jednotlivému focení! Pokud chcete vyfotit s vaším vlastním zvířátkem (psem, kočkou, králíkem apod.), neváhejte se na nás také obrátit.

Vlci / liška / ptáci / jezevec

16. srpna 2020

Pro velký úspěch opakujeme minulé focení. Opět vyrazíme do obce Libušín kousek od Kladna. A tady se budete cítit jako v malé ZOO. Vybrat na focení si totiž budete moci z těchto zvířat: lišku, československé vlčáky, sovu pálenou, výra velkého, krkavce nebo jezevce :-) . Všechna zvířátka budou k dispozici na jednom místě a tak můžeme libovolně kombinovat.

Tygříci!

22. srpna 2020

A máte to tu! Vymodlené focení s tygříky je tady! Partu těchto čtyř krásných a neposedných ďáblíků se pokusíme zkrotit už v sobotu 22. srpna v obci Chvojenec u Pardubic. Těšte se na krásný zážitek s vrnícími ale občas i pěkně nabručenými koťátky, které budeme přemlouvat k focení s vámi, kteří máte tuhle divočinu rádi. Nám se to dnes povedlo! A co vám příště?

Koně a dravci

23. srpna 2020

Očekávané focení je tu pro vás, které chcete získat jedinečný zážitek. Naši úžasní koně se k vám dokážou sklánět, sedět, ležet nebo se na povel vzpínají. Zažijte nezapomenutelné focení s koňmi z hollywoodských filmů ve stylu bojovnice nebo princezna. Můžete také fotit v kombinaci s dravými ptáky. Fotíme na Benešovsku v obci Postupice-Pozov.

Kvalita

Fotíme tou nejepší dostupnou fotografickou technikou. Používáme fotoaparát Canon EOS 5DS R, který vyniká obrovským rozlišením snímků 50,6 Mpix a nejlepší objektivy, které vám přinesou nevídané možnosti v tisku fotografie v největších velikostech.

Zkušenosti

Náš tým má mnohaleté zkušenosti v oblasti komerční fotografie. Fotili jsme mnoho reklamních kampaní pro největší mezinárodní společnosti a naše fotografie se objevily v mnoha prestižních magazínech v naší republice i zahraničí.

Služby na kliíč

Na našich foceních se nemusíte o nic starat. Seženeme pro vás veškeré kostýmy a doplňky, zajistíme vám profesionální nalíčení a účes. Předem se na všem domluvíme a dostanete přesné instrukce, aby výsledek focení byl naprosto perfektní.

Podpora

Jsme tu pro vás. Toto je naše krédo a tím se řídíme po celou dobu naší vzájemné spolupráce. Neváhejte se tedy na nás obrátit s jakoukoli maličkostí, jakýmkoli dotazem. Budeme rádi, když budete mít přesnou představu a u focení budete ve stoprocentní pohodě.