logo

Termíny focení

Plánovaná pohádková focení

Vyberte si vaši srdcovou záležitost

Každý z nás má své sny, své tajné touhy. Některá z vás se vidí jako romantická princezna, čekající na svého prince na bílém koni, některá jako bojovnice s lukem a šípy, která skolí každého nepřítele. Zahrajte si s námi hru a vstupte do vaší vlastní fantazie. Jsme tu od toho, abychom vám splnili vaše tajné sny.
Ceny jednotlivých focení najdete vždy v podrobnostech ke každému jednotlivému focení! Pokud chcete vyfotit s vaším vlastním zvířátkem (psem, kočkou, králíkem apod.), neváhejte se na nás také obrátit.

Focení s koňmi

13. ledna 2018

Princeznovské focení ve stylu "Zimní královna" je tu pro vás všechny, které chcete získat jedinečný zážitek, který bude umocněn pohádkovými fotografiemi s profesionálními filmovými koňmi. Ti se k vám dokážou sklánět, zdravit vás hrabáním kopyta, nebo se na povel vzpínají. Můžeme vám ale dopřát i focení s krásným puntíkatým poníkem nebo párem oslů či mulou. Fotí se v Pozově u Benešova.

Focení s dravci

3. února 2018

Lákají vás fotografie s dravými ptáky? Chcete si zahrát na divoženku, která má na pomoc vlastního orla, výra, sokola...? Focení s dravými ptáky je tu pro vás, které jsou očarovány krásou těchto predátorů. Spojení krásy ženy a nebezpečnosti dravců je úžasnou esencí smyslnosti ve fotografii. Využijte možnosti zapůjčení krásných kožichů z dílny předního českého tvůrce kožené a kožešinové módy Petra Lakrona!

Focení s vlky

připravujeme

Nemusíte si zahrát zrovna na klasickou Červenou Karkulku, i když i tu z vás umíme vytvořit. Jsme pro vás schopni zařídit vlky hned tři! Může z vás být bojovnice, smyslná vůdkyně smečky, nebo prostá venkovská děvečka, která se v lese setká s krvelačnou smečkou. Fantazii se meze nekladou a i my rádi hrajeme podle vašeho vlastního scénáře. Stačí nás jen požádat! Focení je naplánováno v okolí Milovic.

Focení s liškou

připravujeme na květen 2018

Liška je krásný a mimořádně fotogenický tvor, který ve spojení s něžnou a romantickou princeznou tvoří úžasné vizuální drama. Připravujeme pro vás focení s úžasnou ochočenou liškou, kterou si budete moct pochovat, jako by to byl váš věrný pejsek. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek blízkého setkání se divokým zvířetem, o kterém bylo napsáno mnoho pohádek, ale kterého si hned tak někdo nepohladí.

Kvalita

Fotíme tou nejepší dostupnou fotografickou technikou. Používáme fotoaparát Canon EOS 5DS R, který vyniká obrovským rozlišením snímků 50,6 Mpix a nejlepší objektivy, které vám přinesou nevídané možnosti v tisku fotografie v největších velikostech.

Zkušenosti

Náš tým má mnohaleté zkušenosti v oblasti komerční fotografie. Fotili jsme mnoho reklamních kampaní pro největší mezinárodní společnosti a naše fotografie se objevily v mnoha prestižních magazínech v naší republice i zahraničí.

Služby na kliíč

Na našich foceních se nemusíte o nic starat. Seženeme pro vás veškeré kostýmy a doplňky, zajistíme vám profesionální nalíčení a účes. Předem se na všem domluvíme a dostanete přesné instrukce, aby výsledek focení byl naprosto perfektní.

Podpora

Jsme tu pro vás. Toto je naše krédo a tím se řídíme po celou dobu naší vzájemné spolupráce. Neváhejte se tedy na nás obrátit s jakoukoli maličkostí, jakýmkoli dotazem. Budeme rádi, když budete mít přesnou představu a u focení budete ve stoprocentní pohodě.