logo

Plánovaná pohádková focení

Vyberte si vaši srdcovou záležitost

Každý z nás má své sny, své tajné touhy. Některá z vás se vidí jako romantická princezna, čekající na svého prince na bílém koni, některá jako bojovnice s lukem a šípy, která skolí každého nepřítele. Zahrajte si s námi hru a vstupte do vaší vlastní fantazie. Jsme tu od toho, abychom vám splnili vaše tajné sny.
Ceny jednotlivých focení najdete vždy v podrobnostech ke každému jednotlivému focení! Pokud chcete vyfotit s vaším vlastním zvířátkem (psem, kočkou, králíkem apod.), neváhejte se na nás také obrátit.

Liščátko a jezevčátko

9. června 2024

Jedinečné focení, které se nebude opakovat! Máme k dispozici mazlivé a chovací liščátko a dokonce mláďátko jezevce! Dosud jsme našeho jezevce Kubu fotili velmi opatrně, protože je to divoký kluk a na žádné chování ho moc neužije. S tímhle malým dvoubarevným klukem je to ale zatím jiná pohádka. Neváhejte tedy, než nám oba vyrostou a stanou ze z roztomilých ňuchňacích mazlíčků divoká zvířata! Zkrátka tohle focení si opravdu užijete a pokud chcete zažít focení a mazlení na které nezapomenete, neváhejte se přihlásit! Tématikou bude buď středověká bojovnice, indiánka nebo romantické princeznovské focení. Fotíme v Měšicích u Prahy.

Draví ptáci a sovičky

Připravujeme

Připravujeme pro vás další unikátní focení, kde na vás bude čekat pár krásných dravých ptáků a soviček! Focení bude probíhat v krásné zámecké zahradě, s vysokými stromy obrostlými břečťanem, v obci Měšice, kousek od Prahy. Nenechte si ujít toto exkluzivní příležitost, a předobjednávejte si focení!

Koně

připravujeme

Máme pro vás další, dlouho očekávané focení s filmovými koňmi. Focení se bude konat již brzy v obci Postupice u Berouna. Budete si moci vybrat ze tří balíčků pro dospělé a zvýhodněných dvou dětských balíčků.

Kvalita

Fotíme tou nejepší dostupnou fotografickou technikou. Používáme fotoaparát Canon EOS 5DS R, který vyniká obrovským rozlišením snímků 50,6 Mpix a nejlepší objektivy, které vám přinesou nevídané možnosti v tisku fotografie v největších velikostech.

Zkušenosti

Náš tým má mnohaleté zkušenosti v oblasti komerční fotografie. Fotili jsme mnoho reklamních kampaní pro největší mezinárodní společnosti a naše fotografie se objevily v mnoha prestižních magazínech v naší republice i zahraničí.

Služby na kliíč

Na našich foceních se nemusíte o nic starat. Seženeme pro vás veškeré kostýmy a doplňky, zajistíme vám profesionální nalíčení a účes. Předem se na všem domluvíme a dostanete přesné instrukce, aby výsledek focení byl naprosto perfektní.

Podpora

Jsme tu pro vás. Toto je naše krédo a tím se řídíme po celou dobu naší vzájemné spolupráce. Neváhejte se tedy na nás obrátit s jakoukoli maličkostí, jakýmkoli dotazem. Budeme rádi, když budete mít přesnou představu a u focení budete ve stoprocentní pohodě.