logo

Termíny focení

Plánovaná pohádková focení

Vyberte si vaši srdcovou záležitost

Každý z nás má své sny, své tajné touhy. Některá z vás se vidí jako romantická princezna, čekající na svého prince na bílém koni, některá jako bojovnice s lukem a šípy, která skolí každého nepřítele. Zahrajte si s námi hru a vstupte do vaší vlastní fantazie. Jsme tu od toho, abychom vám splnili vaše tajné sny.
Ceny jednotlivých focení najdete vždy v podrobnostech ke každému jednotlivému focení! Pokud chcete vyfotit s vaším vlastním zvířátkem (psem, kočkou, králíkem apod.), neváhejte se na nás také obrátit.

Liška a jezevec

22. března 2020

Liška je krásný a mimořádně fotogenický tvor, který ve spojení s něžnou a romantickou princeznou tvoří úžasné vizuální drama. Připravili jsme pro vás tedy focení s úžasnou ochočenou liškou, kterou si budete moct pochovat, jako by to byl pejsek. A pozor! Tentokrát budeme mít možnost za příplatek 1000 Kč také focení s jezevcem, který bude exkluzivně jen pro nás a tato příležitost se nemusí opakovat.

S koňmi a dravci

18. dubna 2020

Dlouho očekávané focení je tu pro vás všechny, které chcete získat jedinečný zážitek. Naši úžasní koně se k vám dokážou sklánět, zdravit vás úklonou, nebo se na povel vzpínají. Zažijte nezapomenutelné focení s koňmi z hollywoodských filmů a seriálů ve stylu bojovnice nebo princezna. Jako bonus jsme pro vás připravili možnost fotit koně i v kombinaci s dravými ptáky. Fotí se v na Benešovsku v obci Postupice.

Focení s vlky

Připravujeme

Nemusíte si zahrát zrovna na klasickou Červenou Karkulku, i když i tu z vás umíme vytvořit. Jsme pro vás schopni zařídit vlky hned čtyři! Může z vás být bojovnice, smyslná vůdkyně smečky, nebo prostá venkovská děvečka, která se v lese setká s krvelačnou smečkou. Fantazii se meze nekladou a i my rádi hrajeme podle vašeho vlastního scénáře. Stačí nás jen požádat! Focení je naplánováno v Praze.

Jezevec a sovy

Připravujeme

To tu ještě nebylo! Přinášíme exkluzivní focení s krásným ochočeným jezevcem Kubou a úžasnými sovičkami. Toto focení je ideální pro děti, které se již dokáží ke zvířátkům hezky chovat, ale hodí se i pro dospělé. Focení bude probíhat v Praze a budete si moci vybrat, se kterým zvířátkem se budete fotit. Můžete mít na každé fotce jiné! Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci, protože nevíme, zda se bude v budoucnu opakovat :)

Kvalita

Fotíme tou nejepší dostupnou fotografickou technikou. Používáme fotoaparát Canon EOS 5DS R, který vyniká obrovským rozlišením snímků 50,6 Mpix a nejlepší objektivy, které vám přinesou nevídané možnosti v tisku fotografie v největších velikostech.

Zkušenosti

Náš tým má mnohaleté zkušenosti v oblasti komerční fotografie. Fotili jsme mnoho reklamních kampaní pro největší mezinárodní společnosti a naše fotografie se objevily v mnoha prestižních magazínech v naší republice i zahraničí.

Služby na kliíč

Na našich foceních se nemusíte o nic starat. Seženeme pro vás veškeré kostýmy a doplňky, zajistíme vám profesionální nalíčení a účes. Předem se na všem domluvíme a dostanete přesné instrukce, aby výsledek focení byl naprosto perfektní.

Podpora

Jsme tu pro vás. Toto je naše krédo a tím se řídíme po celou dobu naší vzájemné spolupráce. Neváhejte se tedy na nás obrátit s jakoukoli maličkostí, jakýmkoli dotazem. Budeme rádi, když budete mít přesnou představu a u focení budete ve stoprocentní pohodě.