logo

O focení

Focení se zvířatyProč právě pohádky a fantasy?

Mým dlouholetým koníčkem je fantasy fotografie. Miluju spojení pohádkových motivů s krásou žen. A protože jsem byl mnohokrát v minulosti žádán o focení takovýchto fotek, zmobilizoval jsem síly a spojil ty nejlepší lidi v mém oboru do jednoho celku, abych mohl vašim požadavkům vyhovět. Vznikl tak projekt Pohádková focení se zvířaty. Doufám, že si ve vašem srdci najde místo, a že budu moci splnit právě vaše sny. Postupně budeme fotit s různými exotickými i méně exotickými zvířaty, ale vždy v pohádkovém (fantasy) stylu. Focení je vhodné pro každého bez ohledu na věk nebo pohlaví. Krásné fotky může mít malá čtyřletá princezna, stejně tak jako urostlý chlap ve zbroji s mečem.

Jak funguje focení se zvířaty?

Focení probíhá vždy po celý den a fotí se několik klientů po sobě. Klienti přicházejí zhruba v hodinovém až dvouhodinovém odstupu. Klient si vybere před focením jeden ze dvou cenových balíčků a podle toho se focení uzpůsobuje.

Po příjezdu na lokaci začínáme fittingem kostýmu a poté je klientka nalíčena profesionální vizážiskou. Dále je jí upraven účes, případě doplněn o příčesky a dobové doplňky (čelenky, korunky, síťky, umělé copy apod.). Muži jsou zapudrováni, případně též nalíčeni (začernění očí, zvýraznení vousů apod.)

Po nalíčení se klient odebírá na blízkou lokaci, kde již čeká fotograf a zvíře se svým majitelem (krotitelem apod. :-)). Na lokaci se pořídí několik fotografií a poté se klient opět vrací na základnu. Pokud má zaplacen balíček FULL, převlékne se, upraví se vizáž. Poté se celé kolo opakuje.
Pokud zakoupil klient balíček ECONOMY, focení pro něj tímto končí. V obou případech je zaplacena zbývající domluvená částka za focení.

Výsledkem jsou 4 (nebo 2) fotografie ve vysokém rozlišení a pohádkovém ladění. Jsou klientovi dodány v elekronické podobně do 14 dnů. V případě, že klient chce další fotografie dokoupit, je jí nasdílena galerie náhledů, kde si může vybrat další fotografie k úpravám. Tyto fotografie budou upraveny po zaplacení dodatečné částky na náš účet.

Bezpečnost

K focení jsou vždy používána zvířata, jejichž majitelé jsou profesionály ve svém oboru a vědí přesně, jak se ke svým zvířatům chovat. Zvířata se účastní mnoha akcí spojených s kontaktem s lidmi (včetně dětí) a v dlouhodobé historii nejsou žádné negativní zkušenosti. Majitelé zvířat vás budou pečlivě instruovat, aby bylo vaše bezpečí zajištěno v maximální možné míře. Zvlášť u focení malých dětí je na vašem zvážení, zda budou schopny bezpečné manipulace se zvířaty a nebudou například v přítomností lišky vykřikovat, plácat ji, či dělat prudké pohyby. V případě, že vaše ratolest nebude schopna dodržet předepsané bezpečnostní pokyny, nebude možno jej fotit bez náhrady vašich peněz. Každý z účastníků focení bere riziko úrazu na vlastní odpovědnost. Za nezletílé ručí jejích zákonný zástupce, který je u focení přitomen.

Ceny

Snažíme se pro vás zajistit služby nejvyšší kvality za ty nejpřijatelnější ceny. Jelikož denní pronájem zvířat vychází mnohdy například na 10.000 Kč, půjčení dvou kostýmů 1000 – 2000 Kč, když k tomu připočteme cenu 1500 kč za líčení a část ceny za nákup různýnch doplňků, které jsme si museli pořídit, museli bychom pro vás stanovit cenu někde kolem 15-20 tisíc Kč, aby se nám takové focení vůbec vyplatilo. My ale chceme, aby si naše služby mohl dovolit i méně movitý klient. Proto volíme rozmělnění nákladů mezi více klientů a proto v jednom dni fotíme 5 – 8 lidí po sobě. Tak se částka může snížit na únosné minimum.

Troufáme si tvrdit, že naše ceny jsou velmi příznivé a kvalita je neoddiskutovatelně na špici. Dokonce si můžete vybrat u každého balíčku dvě cenové nabídky podle tzv. FULL PACKAGE a ECONOMY PACKAGE. Focení tedy nabízíme již od 4.000 Kč! V případě doplatků za fotografie navíc je cena stanovena u FULL balíčků na 500 Kč/foto a u ECONOMY balíčků na 1000 Kč/foto.

Konkrétní ceny najdete je vždy v každém konkrétním připravovaném focení!

Sledujte nás také na facebooku!

Váš Filip Matušinský