logo

Objednávka dárkového poukazu

Velmi nás těší zájem o naše focení. Zde si můžete objetnat voucher, který bude platný rok od jeho koupě, na kterékoli focení z naší produkce. Obdarovaný se pak může přihlásit na kterékoli focení zdarma – stačí, když nám řekne, že uplatňuje dárkový poukaz na své jméno.

Jak to celé funguje? Vyplňte následující objednávku. My Vám obratem zašleme k podopisu smlouvu a fakturu. Smlouvu si vytisknete, vyplníte a pošlete nám ji naskenovanou zpátky. Zároveň provedete platbu faktury na náš účet. Jakmile obdržíme vaši platbu a podepsanou smlouvu, pošleme Vám v elektronické podobně voucher, který si budete moci vytisknout a věnovat ho člověku, kterému je určen.

Příjemce voucheru se pak musí v průběhu jednoho roku přihlásit klasickou cestou na některé z našich focení, pouze v přihlášce zaškrtne, že uplatňuje dárkový poukaz.

Ceny:

Dětská focení (do 11 let):
Kids Full – 6.000 Kč (4 fotky bez půjčení kostýmu, 2 různé stylingy)
Kids Economy – 4.000 Kč (2 fotky bez půjčení kostýmu, 1 styling)
Kids Individual -15.000 Kč (pro nejnáročnější klienty, kteří za své peníze chtějí opavdou velkou show, kde se budeme věnovat jen jejich ratolesti a zvíře budete mít celé několik hodin jen pro sebe. 1x foto ve vašem vlastním stylingu – speciální fantasy postprodukce včetně velmi pokročilých fotomontáží (elfové, hořící ohně, bludičky – nutné tomu přizbůsobit i volkbu kostýmu)).

Pro dospělé:
Full – 8.000 Kč (2x 2 fotky s líčením, ve dvou různých kostýmech a 2 různýmí účesy – 2 různé stylingy)
Economy – 5.000 Kč (2 fotky s líčením, účesem a půjčením jednoho kostýmu – 1 styling)
Minimum – 3.500 Kč (2 fotky bez líčení, účesu a zapůjčení kostýmu – vše je na vás).
Individual – 20.000 Kč (pro nejnáročnější klienty, kteří za své peníze chtějí opavdou velkou show, kde se budeme věnovat jen jim a zvíře máte celé jen pro sebe. V ceně je jedno zvíře nebo více zvířat od jednoho majitele. Vystřídáme společně několik lokací. Balíček obsahuje 6x foto, 2 různé kostýmy a stylingy – například princezna a bojovnice (dle vašeho výběru) – náročnější postprodukce včetně pokročilých fotomontáží (zeštíhlování, zvláštní efekty, apod.))

 

Jdeme na to? Vyplňte prosím všechna políčka.

Objednávkový formulář: