logo

Novinky

31 Srp 2021

Focení s liškou a vlky se blíží!

Vážení přátelé, připravte se na dvojí zážitek v jednom! V sobotu 25. září pro vás máme focení s vlky a liškou. Nebudete si tedy muset vybírat buď a nebo, a v jednom termínu si tedy budete moct udělat fotky s nejoblíbenějšími zvířátky z naší nabídky. Hlaste se zde, dokud je místo!

02 Srp 2021

Nový termín na pohádkové focení s koňmi

Další z řady oblíbených koňských focení je tu! Hlásit se můžete nevšední zážitek, které proběhne v neděli 22. srpna 2021 v obci Zdiby. Zde bude probíhat líčení, česání a oblékání a pěšky dojdete do přilehlého lesíka, kde se bude fotit. Toto je naše první „koňské“ focení, kde nebudete muset shánět dopravu vlastním vozem. Budeme se na vás těšit. Hlašte se zde, místa rychle ubývají.  

24 Čvn 2021

Nové prázdninové termíny na focení s liškou a vlky

Máme pro vás nové termíny na focení s liškou, vlkem a vlčaty. Hlásit na focení se můžete zde. Neváhejte dlouho, místa ubývají rychle 🙂 Termín na focení s koňmi doplníme během několika málo dní. 🙂

04 Kvě 2021

Nový termín focení s liškou!

Pozor, je to tu! Po delší nucené pauze jsme tu opět s novým focením, které se bude konat v sobotu 29. května v Praze.  Neváhejte, místa jsou omezena! Objednávejte zde.

11 Led 2021

Pozor! Liška a vlk na sněhu už tuto sobotu!

Pozor! To tu ještě nebylo! Vzhledem k nečekané sněhové nadílce jsme se rozhodli uspořádat last-minute focení s liškou nebo vlkem na sněhu. Bude probíhat v obci Cvikov na českolipsku. Neváhejte, místa jsou omezena! Objednávejte se zde.

10 Zář 2020

Nové termíny na focení s vlky a liškou

Milí přátelé, máme pro vás nové termíny focení. Neváhejte a objednete se na letošní poslední focení s liškou nebo vlky. V zimních měsících budeme plánovat ještě focení s koňmi na sněhu, tam ale budeme muset termín vypsat jako last minute, v závislosti na počasí. Focení s vlky a liškou objednávejte zde. Dále v sekci fotogalerie najdete nové fotky z posledních focení.

22 Čvc 2020

Pozor, pozor! Focení s tygřátky je tu!

Krásný večer všem, uf, je to za námi. 🙂 Dnes jsme pro vás fotili promo fotky a do noci retušovali, abychom dodrželi slib, že dnes se budete moct objednat na focení s kočičkami… Výsledek můžete vidět na stránce, kde se můžete rovnou objednat, na toto exotické focení! Objednávejte zde! 

14 Čvc 2020

Další pohádkové focení s koňmi zná svůj termín!

Máme tu další focení s koníky, které jsme jsme pro vás připravil v neděli 23. srpna 2020 v Postupicích u Benešova. Budeme se těšit na vaše objednávky. V případě, že již máte voucher zakoupený, uveďte nám to prosím v objednávce. Volných máme jen 10 míst, proto pospěšte, ať na vás dostane 🙂 Objednávejte zde.

11 Čvc 2020

Focení s vlky, liškou, jezevcem, sovami a krkavcem již v srpnu!

Vážení přátelé našeho Pohádkového focení se zvířaty, pro obrovský úspěch našeho minulého focení, kdy jsme vám přivezli všechna zvířata na jedno místo, opakujeme toto focení v Libušíně u Kladna. Stalo se nám poprvé, že jsme focení vyprodali a museli vás odmítat. Fotilo se celý den, od 9 hodin do 18 a ačkoli jsme se na konci dne už skoro plazili po zemi, fotky jsou super a máme z nich velkou radost nejen my, ale i naši klienti. Zde je malá […]

23 Čvn 2020

Nové termíny focení s koňmi a dravci – 4 volná místa pro vás!

Krásný den naši milí, jelikož nám počasí v minulém týdnu udělalo čáru přes rozpočet, a naši malebnou vesničku postihly záplavy a desetiletá voda, byli jsme nuceni přeložit naše focení s koňmi a dravými ptáky. A protože nejsme z těch, kteří by nadiktovali klientům náhradní termín, dali jsme jim na výběr ze dvou možností. Několik klientů zvolilo neděli 5. července a několik pondělí 6. července (státní svátek). Díky tomu se nám rozšířily volné kapacity, protože z původně jednodenního focení máme nyní […]