logo

Novinky

27 Led 2020

Novinka! Focení s liškou a jezevcem!

Milí přátelé pohádkového focení se zvířaty, máme pro vás exkluzivní focení s úžasnou krotkou liškou a jako novinku také exkluzivně s krásným jezevcem Kubou. Focení proběhne 22. března v Praze. Tohle focení si užijete jak vy, tak i vaše ratolesti. Pokud se vaše dítko umí chovat ke zvířátkům, dopřejte mu tento nezapomenutlný zážitek. Zachytíme tento moment na poutavé fotografie, které vám budou kouzlit usměv na tváři celý život. Hlašte se, dokud jsou volná místa. Pokud máte voucher, který chcete uplatnit, […]

26 Led 2020
Focení se zvířaty

Focení s koňmi a dravcem je tu v roce 2020

Máme tu pro vás opět pohádkové focení s koníky, které se bude konat v sobotu 18. dubna 2020 v Postupicích u Benešova. Jako bonus si tentokrát budete moci udělat také fotku s dravým ptákem a koněm současně! Budeme se těšit na vaše objednávky. V případě, že již máte voucher zakoupený, uveďte nám to prosím v objednávce. Volných máme 8 míst, proto pospěšte, ať na vás dostane Objednávejte zde

11 Pro 2019

Máme za sebou focení s koňmi a už na vás čeká další s vlky :)

V chladném počasí jsme fotili novou, dlouho očekávanou sérii fotek s koňmi. Můžete se podívat na pár fotek v této galerii. Na focení s vlky se můžete hlásit, nebo zakoupit vánoční dárkový poukaz, který na toto focení může obdarovaná osoba uplatnit 🙂

06 Lis 2019

Pozor! Nově focení s jezevcem a sovami!

Milí přátelé pohádkového focení se zvířaty, máme pro vás exkluzivní focení s krásným jezevcem Kubou a sovami, které proběhne 7. 12. v Praze. Tohle focení si užijete jak vy, tak i vaše ratolesti. Pokud se vaše dítko umí chovat ke zvířátkům, dopřejte mu tento nezapomenutlný zážitek. Zachytíme tento moment na poutavé fotografie, které vám budou kouzlit usměv na tváři celý život. Hlašte se, dokud jsou volná místa. Pokud máte voucher, který chcete uplatnit, hlašte se také. Budme se těšit. Více […]

27 Říj 2019

Pro velký úspěch bude další focení s vlky!

Jelikož se nám na minulé focení přihlásilo tolik zájemců, že jsme nedokázali všem vyhovět, dáváme do placu ještě jeden, letošní už poslední, termín focení s vlky a sice v neděli 24. listopadu. Hlaste se, než bude zase pozdě :-). A pozor! Přidáváme nejlevnější, MINIMÁLNÍ balíček, který ocení ti z vás, kteří si dokáží většinu věcí zařídit svépomocí a chtějí ušetřit. A vy, kteří máte již zakoupený voucher, přihlašte se včas také 🙂 Více informací a přihláška na focení zde.

22 Říj 2019
Focení se zvířaty

Dlouho očekávaný termín focení s koňmi je tu! A s bonusem!

Máme tu pro vás opět pohádkové focení s koníky, které se bude konat v neděli 1. prosince 2019 v Postupicích u Benešova. Jako bonus si tentokrát budete moci udělat také fotku s dravým ptákem a koněm současně! Budeme se těšit na vaše objednávky. V případě, že již máte voucher zakoupený, uveďte nám to prosím v objednávce. Volných máme 6 míst, proto pospěšte, ať na vás dostane 🙂 Objednávejte zde.

09 Zář 2019

Podzimní focení s vlky má svůj termín!

Máme tu pro vás krásné podzimní focení s vlky. Bude se konat v sobotu 19. října 2019 v Praze. Budeme se těšit na vaše objednávky. V případě, že již máte voucher zakoupený, uveďte nám to prosím v objednávce. Volných máme 6 míst, proto pospěšte, ať na vás dostane  Objednávejte zde.

09 Zář 2019

Objednávejte se na podzimní focení s liškou!

Připravili jsme pro vás krásné podzimní focení s liškou. Bude se konat v neděli 27. října 2019 v Praze. Budeme se těšit na vaše objednávky. V případě, že již máte voucher zakoupený, uveďte nám to prosím v objednávce. Volných máme 6 míst, proto pospěšte, ať na vás dostane  Objednávejte zde.

19 Čvc 2019

Další focení s liškou má svůj termín

Máme pro vás dobrou zprávu. Můžete se těšit na neděli 4. srpna, kdy si užijete nezapomenutelný zážitek a budete si moct pochovat tuhle krásnou šelmičku. Hlásit se můžete ZDE. A opět ty z vás, které chtějí uplatnit voucher, přihlašte se také. 

11 Čvc 2019

Letní focení s vlky má svůj termín

Připravili jsme pro vás krásné letní focení s vlky. Bude se konat v sobotu 24. srpna 2019 v Praze. Budeme se těšit na vaše objednávky. V případě, že již máte voucher zakoupený, uveďte nám to prosím v objednávce. Volných máme 6 míst, proto pospěšte, ať na vás dostane  Objednávejte zde.