logo

Focení s pravým vlkem

To tu ještě nebylo! Máte jedinečnou šanci na focení s opravdovým kanadským vlkem. Pokud vás láká opravdová divočina, pojďte a žažijte zážitek, který vám zůstane do smrti pod kůží a památka na něj, ve formě našich pohádkových fotografií vám ho bude připomínat. Ačkoli je tento krasavec velký mazel, který sebou před vámi pleskne na záda a nechá se drbat na břiše jako pudlík, je focení vhodné pouze pro dospělé (děti nad 15 let). Přecejen je to vlk, má v sobě lovecké pudy a malá zvířátka (dětičky) by mohl začít lovit 🙂

Termín focení je neděle 9. června 2019. Budete si moci vybrat ze dvou balíčků pro dospělé. Tématikou bude středověká bojovnice nebo vesnické kostýmy.

Verze FULL:

Celá produkce obsahuje:

 • líčení
 • zapůjčení dvou různých dobových kostýmů, či kostýmů bojovnice apod.
 • zapůjčení doplňků (čelenky, meče, dýky, sekery, luk a šípy – dle aktuálních dispozic)
 • focení se smečkou tří československých vlčáků (viz naše fotky)
 • postprodukci v pohádkovém (fantasy) stylu
 • 4 finální fotografie v tiskové kvalitě, které dostanete v elektronické formě

CENA FOCENÍ: 10.000 Kč

 

Verze ECONOMY:

Celá produkce obsahuje:

 • líčení
 • zapůjčení jednoho dobového kostýmu, či kostýmu bojovnice apod.
 • zapůjčení doplňků (čelenky, meče, dýky, sekery, luk a šípy – dle aktuálních dispozic)
 • focení se smečkou tří československých vlčáků (viz naše fotky)
 • postprodukci v pohádkovém (fantasy) stylu.
 • 2 finální fotografie v tiskové kvalitě, které dostanete v elektronické formě

V případě zájmu je můžeme pro vás nechat vytisknout na papír, plátno, kapa desku apod.

CENA FOCENÍ: 7.000 Kč 

(U všech variant vybíráme 2.000 Kč zálohu na booking termínu – o cenové politice více zde)

Tato záloha je nevratná a v případě vaší neschopnosti se na focení dostavit umořuje náklady na rezervaci koní, půjčení šatů apod., které platíme vždy dlouho dopředu bez ohledu na to, zda modelka dorazí či ne. Jelikož majitelé zvířat s nimi pracují a je to jejich živobytí, nemůžeme si dovolit připravit je o den práce a pak na focení nedorazit bez náhrdy škody. Pokud se ale i přesto stane, že na focení nebudete moct dorazit, můžete nám za sebe sehnat náhradu.


Jak to funguje?

Po vašem objednání vás budeme kontaktovat a pošleme vám smlouvu, kterou vyplníte. Zde najdete instrukce, kam poslat zálohovou platbu. Ve smlouvě se vás kromě osobních údajů budeme ptát na vaše tělesné proporce, které prosím uvádějte zcela realisticky, abychom na focení nezjistili, že vám nesedí kostýmy.

Dvě kopie podepsané smlouvy odešlete na naši adresu, kterou vám sdělíme. Druhou platbu budete provádět v hotovosti v den focení.

Po obdržení smlouvy s vašimi mírami vám pošleme k výběru několik variant kostýmů, které vám na vaši velikost budeme schopni sehnat. Po vzájemné dohodě bude tento kostým zapůjčen na focení.


Objednejte se na toto focení:

Vyplněním formuláře souhlasíte se zasláním smlouvy k podpisu. Současně Vám budou zaslány platební údaje pro zaplacení zálohy 2.000 Kč na focení.

Pokud máte již koupený voucher v nižší hodnotě a chcete se na focení přihlásit, budete doplácet pouze rozdíl v ceně. V tom případě nám to uveďte do poznámek. 🙂

   

  Více informací a dotazy také na facebooku!